Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

Terénní výuka v 6. ročníku

V úterý 23. 5. proběhla s žáky 6. B a ve středu se žáky 6. A terénní výuka zeměpisu v okolí Slatinic. Cílem byla spolupráce v rámci skupin, měření meteorologických prvků, poznávání krajiny a propojení praxe s učivem.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 14:31

Mezinárodní den počítačů

V rámci Mezinárodního dne počítačů, který připadl na 25. května, se uskutečnil v 5. A projektový den Hrátky s počítačem.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 12:40

2. ročník turnaje ve stolním tenise

Ve čtvrtek 25. května proběhl 2. ročník turnaje ve stolním tenise. Během měsíce dubna si každá třída zorganizovala třídní kolo a do turnaje postupovali vždy první tři ze třídy. Celkový počet hráčů tak narostl na 40, chlapců se zúčastnilo 24 a dívek 16.

Cyklistický závod

Ve středu 24. května se i naše škola v hojném zastoupení zúčastnila cyklistického závodu O pohár statutárního města Prostějova a vybojovala krásné 3. místo. Závod byl nebezpečný a neobešel se bez zranění, proto děkujeme dvojnásobně všem našim žákům, kteří se zapojili a skvěle nás reprezentovali.

Více

Publikováno 25. 5. 2023 7:29

Výtvarná soutěž Jaro je tady

Ve výtvarné soutěži Jaro je tady, kterou tradičně každý rok vyhlašuje Sportcentrum - dům dětí a mládeže, jsme opět bodovali. V kategorii 7 let se na 3. místě umístil Viktor Habrle z 1. B a v kategorii 8 let skončily také na krásném 3. místě Anna Julínková z 2. A a Rozárie Antlová z 2. B.

Více

Publikováno 24. 5. 2023 12:35

Miniškolička

Ve čtvrtek 18. května se uskutečnilo první ze čtyř plánovaných setkání nastávajících prvňáčků se žáky i vyučujícími z 1. stupně. Program s názvem "Poznej svou budoucí školu" měly na starost 3. třídy a moc se jim to povedlo.

Více

Autor: K.S. Publikováno 18. 5. 2023 14:38

Tužka a papír

Dne 11.5. se sešli nadaní žáci naší školy na závody s tužkou a papírem. Vyzkoušeli si zábavnou hru pro dva hráče s vlastním návrhem trasy. Ze třídy 2.A přišli žáci: Vanesa Podhorcová, Zita Formánková, Dominik Gambersky a Ondřej Bretschneider. Ze třídy 3.

Více

Autor: K.S. Publikováno 14. 5. 2023 12:55

Dopravní soutěž

Ve čtvrtek 11. května se naše družstvo ve složení Tobias Pospíšil, Stela Vaňková, Alžběta Ředinová a Denis Ševčík zúčastnilo Dopravní soutěže mladých cyklistů, ve které obsadilo pěkné 4. místo. Děkujeme paní vychovatelce Musilové za přípravu a žákům za výkon i reprezentaci školy!