Aktuality ZŠ

Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

Gastrohrátky

Ve středu 31. května jsme se zúčastnili soutěže Gastrohrátky a obsadili jsme krásné 2. místo. Šikovným žákům z 9. A moc blahopřejeme!

Více

Autor: K.S. Publikováno 2. 6. 2023 13:49

Setkání v Pivoňce

Na středu 31. května si připravili žáci 9. A spolu s paní učitelkou Leitgebovou hry, soutěže a taneční vystoupení pro klienty denního stacionáře Pivoňka, kam pravidelně 2x za rok s radostí zavítáme.

Více

Autor: K.S. Publikováno 1. 6. 2023 14:10

Putování s vodní vílou

Ve středu 31. května se za krásného slunečného počasí uskutečnila na školní zahradě akce s názvem Putování s vodní vílou, která navazovala na projektový den, jehož tématem byla VODA.

Více

Autor: K.S. Publikováno 1. 6. 2023 13:38

Muzejní noc

V pátek 26. května se náš pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Leitgebové předvedl spolu s prostějovským loutkovým divadlem PRONITKA na Muzejní noci.

Více

Publikováno 31. 5. 2023 12:44

Terénní výuka v 6. ročníku

V úterý 23. 5. proběhla s žáky 6. B a ve středu se žáky 6. A terénní výuka zeměpisu v okolí Slatinic. Cílem byla spolupráce v rámci skupin, měření meteorologických prvků, poznávání krajiny a propojení praxe s učivem.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 14:31

Mezinárodní den počítačů

V rámci Mezinárodního dne počítačů, který připadl na 25. května, se uskutečnil v 5. A projektový den Hrátky s počítačem.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 12:40

2. ročník turnaje ve stolním tenise

Ve čtvrtek 25. května proběhl 2. ročník turnaje ve stolním tenise. Během měsíce dubna si každá třída zorganizovala třídní kolo a do turnaje postupovali vždy první tři ze třídy. Celkový počet hráčů tak narostl na 40, chlapců se zúčastnilo 24 a dívek 16.

Cyklistický závod

Ve středu 24. května se i naše škola v hojném zastoupení zúčastnila cyklistického závodu O pohár statutárního města Prostějova a vybojovala krásné 3. místo. Závod byl nebezpečný a neobešel se bez zranění, proto děkujeme dvojnásobně všem našim žákům, kteří se zapojili a skvěle nás reprezentovali.