Aktuality ZŠ

Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

1. místo v Mc Donald´s cup

1. místo a postup do finálového kola vybojovali i starší žáci naší školy ve čtvrtek 27. dubna ve fotbalovém turnaji. Super a díky všem, kteří za nás kopali:

Více

Autor: K.S. Publikováno 27. 4. 2023 20:23

Štafetový pohár

Více

Autor: K.S. Publikováno 27. 4. 2023 20:17

Odznak všestrannosti

V úterý 25. dubna se konal na naší škole další ročník okresního kola Odznaku všestrannosti. Akce se zúčastnilo 8 škol okresu. Celkem tu bojovalo na 160 žáků.

Exkurze do Osvětimi

5. dubna se rozjel autobus plný žáků 2. stupně směrem k polským hranicím. V plánu měli prohlídku komplexu nacistického koncentračního a vyhlazovacího tábora Auschwitz - Birkenau. Společně s průvodcem prošli celým táborem, několika zděnými budovami i dřevěnými dochovanými domky.

Více

Publikováno 27. 4. 2023 8:53

McDonald´s Cup

V pondělí mladší žáci vybojovali 2. místo v 24. ročníku tradiční fotbalové soutěže.

Více

Publikováno 25. 4. 2023 13:26

Tangram

Dne 20.4. se sešlo 23 žáků na souboj s tangramem. Tato malá skládačka nabízí nepřeberné množství tvarů a možností složení. Byla to dobrá rozcvička mozku a probudila přemýšlivé hlavičky. Ze 7.

Více

Publikováno 25. 4. 2023 13:23

O pohár Zdravého města Prostějova

Ve čtvrtek 20. dubna proběhla v hale Sportcentra tradiční soutěž žáků 6. tříd O pohár Zdravého města Prostějova, ve které musí kluci i holky prokázat znalosti z různých oblastí a navíc být velice šikovní a fyzicky zdatní. Účastnilo se jí celkem 17 družstev a konkurence byla veliká. Družstvo 6.

Více

Publikováno 20. 4. 2023 20:18

Halové atletické závody

V pátek 14. dubna se uskutečnily v Prostějově halové atletické závody, kde jsme byli jako škola velmi úspěšní. Mladší žákyně (4. a 5. třída) i starší žákyně (6. a 7. třída) obsadily 4. místo a mladší žáci i starší žáci skončili na nádherném 2. místě.