Šifrování

Více

Publikováno 19. 2. 2023 20:09

Valentýnské soutěžení

Na úterý 14. února vyhlásil Žákovský parlament dvě soutěže. Pro jednotlivce "O nej... valentýnské přáníčko" a pro třídy "O nejčervenější třídu". Přáníček se sešla spousta a vybrat nejhezčí bylo opravdu velmi náročné, odměnu nakonec získali:

Více

Autor: K.S. Publikováno 17. 2. 2023 19:57

Super pátek v 6. B

V pátek 10. února se sešli odpoledne žáci 6. B s paní učitelkou Forbelskou a panem vychovatelem Winklerem ve škole a skvěle si užili odpoledne a večer. Zasportovali si v tělocvičně, v žákovské kuchyňce si upekli pizzu a usmažili palačinky.

Více

Publikováno 17. 2. 2023 19:30

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Dne 9. 2. se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Přihlásit se mohl každý, kdo měl zájem. Olympiáda byla určena pro žáky 4. až 9. tříd. Nejdříve prošli žáci poslechem, a pak přistoupili k ústnímu testu. V kategorii 4. a 5. tříd se na 1. místě umístil Ted Vaněk, na 2.

Matematická olympiáda

Vítězem okresního kola Matematické olympiády, které proběhlo 25. ledna a zúčastnilo se jej 13 žáků ze 6 základních škol z celého okresu, se stal Ondřej Navrátil z 5. A. Ondrovi moc blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy!

Více

Publikováno 2. 2. 2023 19:30

Plavecké závody

Dne 31. 1. se konala soutěž v plavání prostějovských základních a středních škol. Ve velké konkurenci se naši plavci neztratili a vybojovali celkově krásné 3.  místo. Obě štafety, které se plavaly na závěr, byly doslova dechberoucí a rozhodovaly v nich centimetry.

Ředitel školy odměňoval

Tradiční poděkování a předávání odměn u vánočního stromečku proběhlo ve čtvrtek 22. prosince. Ředitel školy ocenil žáky, kteří úspěšně reprezentovali školu během 1.