Aktuality ZŠ

Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

Výtvarná soutěž Jaro je tady

Ve výtvarné soutěži Jaro je tady, kterou tradičně každý rok vyhlašuje Sportcentrum - dům dětí a mládeže, jsme opět bodovali. V kategorii 7 let se na 3. místě umístil Viktor Habrle z 1. B a v kategorii 8 let skončily také na krásném 3. místě Anna Julínková z 2. A a Rozárie Antlová z 2. B.

Více

Publikováno 24. 5. 2023 12:35

Miniškolička

Ve čtvrtek 18. května se uskutečnilo první ze čtyř plánovaných setkání nastávajících prvňáčků se žáky i vyučujícími z 1. stupně. Program s názvem "Poznej svou budoucí školu" měly na starost 3. třídy a moc se jim to povedlo.

Více

Autor: K.S. Publikováno 18. 5. 2023 14:38

Tužka a papír

Dne 11.5. se sešli nadaní žáci naší školy na závody s tužkou a papírem. Vyzkoušeli si zábavnou hru pro dva hráče s vlastním návrhem trasy. Ze třídy 2.A přišli žáci: Vanesa Podhorcová, Zita Formánková, Dominik Gambersky a Ondřej Bretschneider. Ze třídy 3.

Více

Autor: K.S. Publikováno 14. 5. 2023 12:55

Dopravní soutěž

Ve čtvrtek 11. května se naše družstvo ve složení Tobias Pospíšil, Stela Vaňková, Alžběta Ředinová a Denis Ševčík zúčastnilo Dopravní soutěže mladých cyklistů, ve které obsadilo pěkné 4. místo. Děkujeme paní vychovatelce Musilové za přípravu a žákům za výkon i reprezentaci školy!

Více

Autor: K.S. Publikováno 12. 5. 2023 12:30

Pohár rozhlasu

Dne 10. 5. a 11. 5. 2023 proběhlo okresní finále již 54. ročníku atletické soutěže O pohár rozhlasu. Naši mladší žáci obsadili 4. místo a mladší žákyně si vyrovnanými výkony vybojovaly výborné 2. místo, když je porazila jen škola se sportovním zaměřením na lehkou atletiku.

Více

Publikováno 12. 5. 2023 11:45

Pomněnkový den

25. května se i my připojíme k Pomněnkovému dni, který vyhlásila Policie České republiky.

Více

Autor: K.S. Publikováno 10. 5. 2023 18:35

2. místo v Mc Donald´s Cup

Ve čtvrtek 4. května se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili okresního finále fotbalového Mc Donald´s Cup. Obsadili krásné 2. místo se stejným počtem bodů jako vítěz. O postupujícím do krajského finále rozhodl bohužel vzájemný zápas, a tak nám vítězství uniklo opravdu jen o vlásek.

Více

Publikováno 9. 5. 2023 8:41

Projekt VODA - Den Země

Ve čtvrtek 27. dubna proběhl další z projektových dnů, tentokrát s názvem VODA. Žáci 1. stupně si v doprovodu starších spolužáků prošli 9 stanovišť, kde plnili kvízy a jiné zábavné úkoly s tématem vody.