Informace k zápisu do 1. tříd

viz. Základní škola - Zápis do 1. třídy

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ.- tabulka s čísly.xls

2. místo v Mc Donald´s Cup

Ve čtvrtek 4. května se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili okresního finále fotbalového Mc Donald´s Cup. Obsadili krásné 2. místo se stejným počtem bodů jako vítěz. O postupujícím do krajského finále rozhodl bohužel vzájemný zápas, a tak nám vítězství uniklo opravdu jen o vlásek.

Více

Publikováno 9. 5. 2023 8:41

Projekt VODA - Den Země

Ve čtvrtek 27. dubna proběhl další z projektových dnů, tentokrát s názvem VODA. Žáci 1. stupně si v doprovodu starších spolužáků prošli 9 stanovišť, kde plnili kvízy a jiné zábavné úkoly s tématem vody.

Více

Publikováno 2. 5. 2023 17:00

Mezinárodní den tance

29. dubna připadá na Mezinárodní den tance a naše škola již druhým rokem tento DEN oslavuje, a jak jinak, než společným tanečním vystoupením. V letošním roce se na školním hřišti shromáždilo přes 150 žáků - dobrovolníků z 1. i 2.

1. místo v Mc Donald´s cup

1. místo a postup do finálového kola vybojovali i starší žáci naší školy ve čtvrtek 27. dubna ve fotbalovém turnaji. Super a díky všem, kteří za nás kopali:

Více

Autor: K.S. Publikováno 27. 4. 2023 20:23

Štafetový pohár

Více

Autor: K.S. Publikováno 27. 4. 2023 20:17

Odznak všestrannosti

V úterý 25. dubna se konal na naší škole další ročník okresního kola Odznaku všestrannosti. Akce se zúčastnilo 8 škol okresu. Celkem tu bojovalo na 160 žáků.

Exkurze do Osvětimi

5. dubna se rozjel autobus plný žáků 2. stupně směrem k polským hranicím. V plánu měli prohlídku komplexu nacistického koncentračního a vyhlazovacího tábora Auschwitz - Birkenau. Společně s průvodcem prošli celým táborem, několika zděnými budovami i dřevěnými dochovanými domky.

Více

Publikováno 27. 4. 2023 8:53

McDonald´s Cup

V pondělí mladší žáci vybojovali 2. místo v 24. ročníku tradiční fotbalové soutěže.